Benitez nuk i'a shet Chelseat Cavanin

21.06.2013 (komentet: 0)

Rafael Benitez e ka marrë mbështetjen e Aurelio De Laurentis për të mbajtur Edinson Cavanin te Napoli.

Në prezantimin zyrtar te Napoli, Benitez ka thënë se llogaritë në Cavanin dhe se nuk i'a shet ish skuadrës së tij, Chelseat por as Real Madridit.

De Laurentis ka thënë se skuadra e vetme që ka bërë ofertë për Cavanin është Real Madridi, ndërsa për Cityn e Chelsean thuhet se ka patur vetëm interesim.

Kthehu mbrapa

Shto koment