Benitez : Kemi mundur te fitojmë më bindshëm.

17.03.2013 (komentet: 0)

Bossi i Chelsea-t,Rafael Benitez pranon se skuadra e tijë ka mundur të fitojë më bindshëm në ndeshjen e luajtur sot ne Londer.

As fitorja 2-0 duket që nuk e ka kënaqur bossin Spanjoll,ai pas ndeshjes tha se skuadra BLUE ka mundur te fitonte ndeshjen shumë më bindshëm.

Ai pranoi se ka progres ne lojen e skuadres,dhe sipas tijë eiki po ec ne rrugen e duhur,qe siguron Ligen e Kampionëve per sezonin 2014.

Punoi : Lulzim Ademi.

Kthehu mbrapa

Shto koment