Benitez : Dua vendin e dytë.

29.03.2013 (komentet: 0)

Menaxheri i Chelseat, Rafa Benitez, beson se ekipi i tij është në gjendje që të tejkalojë Manchester Cityn në vendin e dytë të tabelës së Ligës Premier.

 “Unë mendoj se dua që hapësira jonë me Cityn të reduktohet dhe jam i sigurt se ne do të garojmë bashk me Cityn, Tottenhamin, Evertonin dhe Arsenalin për top katërshen”.

“Unë jam i sigurt se ekipi im mund të arrijë në vendin e dytë, unë do ta përcjelli me vëmendje atë që bën Manchester City dhe do të kërkoj angazhim maksimal nga lojtarët e mi”, ka potencuar Benitez. 

Kthehu mbrapa

Shto koment