Ancelotti te Reali, vet i treti!

21.06.2013 (komentet: 0)

Mediat franceze e kanë zyrtarizuar Laurent Blanc si trajner të ri të PSG-së. Emërimi i Blanc i ka hapur rrugën Ancelottit që të emërohet si trajner i ri i Real Madridit.

Sipas një gazete franceze Ancelotti sot ka biseduar me agjentët e tre lojtarëve të PSG-së të cilët do të përpjeket për ti sjellur në La Liga te Reali.

Verrati, Ibrahimovic dhe Jallet janë tre lojtarët të cilët Ancelotti i do në Real Madrid.

Kthehu mbrapa

Shto koment