Zbuluesi i videos së rrahjes Solange – Jay Z përjashtohet nga puna

15.05.2014 (komentet: 0)

Neë York Standard Hotel ka konfirmuar se e ka identifikuar dhe përjashtuar personin përgjegjës për zbulimin e vidoes së Solange Knoëles duke rrahur bashkëshortin e motrës së saj, Jay Z.

Kohë më parë shpërtheu një skandal i madh që shfaqi reperin legjendar, Jay Z duke u rrahur nga motra e Beyonces, Solange. Që prej zbulimit të videos tashmë janë bërë edhe shumë shaka dhe Jay Z ka qenë subjekt i kritikave, kurse tashmë po vijnë edhe konsekuencat tjera për personin që zbuloi videon.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment