Videoklip promovues për resortin më luksoz meksikan me kreacionet e Vjollca Llapshticës (VIDEO/FOTO)

01.08.2016 (komentet: 0)

Ne videoklipin  promovues, të resortit “Secrets”, i cili është shfaqur nëpër të gjithë agjensitë turistike të shtetit meksikan, është realizuar me kreacionet  e dizajneres Vjollca Llapashtica.

 

 

Fustanat janë punuar ekskluzivisht për këtë videoklip dhe janë shumë elegant që ju përshtatet natyrës së resorit dhe natyrës së vajzës e cila i ka veshur.

Për Gazetatribuna.com Vjollca ka thënë se në vazhdimësi  bashkëpunon me shtete të ndryshme të  Evropës dhe botës si për videoklipe ashtu edhe për festivale, revista të modës, albume e shumë fotosesione.

Për më shumë detaje ndiqni videoklipin të bashkangjitur me disa foto. /Gazeta Tribuna/

111

11111

Kthehu mbrapa

Shto koment