Tuna viziton mauzoleun e Bob Marleyt

17.03.2014 (komentet: 0)

Të shkosh në Xhamajka dhe të mos e vizitosh mauzoleun e legjendës së muzikës ‘reggae’, Bob Marley, do të ishte e pakuptimtë.

 

“Krevati i Bob Marleyt, i cili ishte frymëzim për fjalët e këngës "Is This Love", (‘we'll share the shelter of my single bed’)”, shkruan krahas fotografisë së publikuar në Facebook.

Krahas një fotografie tjetër, ajo ka shfrytëzuar fjalët e Bob Marleyt: “E bukura e muzikës është se kur të godet, nuk ndjen më dhimbje!”. 

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment