Tuna së shpejti në duet me Getin

07.03.2014 (komentet: 0)

Altuna Sejdiu-Tuna premton një vit bombastik në skenën e muzikës shqiptare, me projektin e radhës që do të jetë dueti i shumëpërfolur me Getoar Selimin.

 

Këngëtarja shkupjane së fundi zbuloi se ajo nuk do të jetë e angazhuar në edicionin e radhës të spektaklit “X Factor Albania”, dhe tha se tash do të ketë më shumë kohë të punojë më projektet e saj.

Dhe, sipas menaxherit të saj Dekorim Sahiti, ajo tashmë ka filluar punën në projektet e reja muzikore.

“Tuna momentalisht është duke punuar rreth projektit të ri. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me rep këngëtarin Getoar Selimin. Është ky një projekt që më herët është përmendur, ndërsa tani veçse po finalizohet”.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment