Albana Osmani largohet nga “E diell”

30.01.2012 (komentet: 0)

Largimi i Armendit dhe Aidës nga “E Diell” ka marrë me vete edhe prezantuesen Albana Osmani.

Largimi i Armendit dhe Aidës nga “E Diell” ka marrë me vete edhe prezantuesen Albana Osmani.

Siç është parë edhe dje, kur filloi sezoni i ri i emisionit, prezantuesit ishin të ndryshëm.

Emisionin “E diell” tash ka filluar ta prezantojë Alban Dudushi bashkë me Xhemi Shehun që është aty që në ditët e para.

Duket se Albanën e mbante në emision vetëm simpatia e çiftit nga Kosova, që për një kohë ishin autorë të emisionit, shkruajnë mediat shqiptare

Kthehu mbrapa

Shto koment