The Game dhe T.I, kacafytje me policinë (Video)

01.05.2014 (komentet: 0)

Reperët e njohur amerikanë, The Game dhe T.I, kanë pasur telashe mëngjesin e të mërkurës në Los Angeles, pasi janë konfrontuar me policinë e këtij qyteti dhe sigurimin e një klubi të natës.

The Game dhe T.I, kacafytje me policinë (Video)

The Game dhe T.I, bashkë me ekipin e tyre ishin në një klub në Los Angeles, ku ata edhe u konfrontuan me probleme.

Sipas TMZ, dy yjet e hip hopit u detyruan që të dalin nga klubi i natës për të dalë në mbrojtje dy shokëve të ngushtë që u rrahën me shqelma nga sigurimi i klubit të natës.

Pasi dolën përpara policisë dhe sigurimit, The Game dhe T.I, u fjalën dhe u fyen me ta, teksa edhe rrahja për pak sa nuk shpërtheu.

Të dy artistët u kthyen në klub të natës nën tensione të mëdha dhe me brengën për fatin e miqve të tyre që ishin rrahur nga policia.

Këto probleme janë të zakonshme për reperët e lartpërmendur të cilët jo rallë herë kanë përfunduar në burg. /kokaj.net/

 

 

Kthehu mbrapa

Shto koment