Stefani lind djalë

02.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja amerikane, Gwen Stefani, ka sjellë në jetë djalin e saj të tretë me burrin Gavin Rossdale.

 

Stefani lind djalë

Us Weekly raporton se anëtarja e “No Doubt” ka lindur fëmijën e saj ditën e premte.

Stefani dhe Rossdale janë të martuar qe 11 vite ndërsa kanë edhe djemtë Kingston (shtatë vjeç) dhe Zuma (pesë vjeç).

Në vitin 2012, 44-vjeçarja kishte vendosur të mos lindë fëmijë tjetër për shkak të problemeve që kishte pasur me shtatzëninë.

Megjithatë, më vonë ajo prapëseprapë vendosi të lindte edhe fëmijën e tretë.

Pergaditi: Isa Ajeti

Kthehu mbrapa

Shto koment