Soni, super klip për baladën fituese (Video)

24.07.2014 (komentet: 0)

Soni, super klip për baladën fituese (Video)

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj, ka publikuar videoklipin e saj të ri, të baladës fituese të Top Fest, “Me të Jeton”

 

Kënga e cila besohet se është dedikim ndaj ish të dashurit, Flori Mumajesit, ishte fituese e Top Festit në një prej edicioneve të fundit.

Tani videoklipin e kësaj kënge baladë por shumë të suksesshme e realizuar produksioni Max Production, që edhe e ka në menaxhim këngëtaren.

Klipi u realizua në regji të Bledi Kalivacit, dhe me të vërtetë kur ta shikoni këtë videoklip do të vërtetoheni se ky klip është i një niveli shumë të lartë.

Kthehu mbrapa

Shto koment