Skivi me dy këngë të reja

14.05.2014 (komentet: 0)

Reperi shqiptar, Visar Shala, i njohur si Skivi, është duke bërë gati dy projekte të reja për lansim.

Njëri projekt është një projekt solo i Skivit, i cili do të vijë pas pak javësh, teksa po ashtu është në përfundim edhe një bashkëpunim me reperin tjetër të Babastars, Cozman. Kohë më parë Skivi publikoi një bashkëpunim interesant me 2Ton, që është dëgjuar shumë nëpër radio dhe internet.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment