Selena mbeti shtatzënë – Bieber nuk e deshi fëmijën?!

16.05.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja dhe aktorja, Selena Gomez, kishte mbetur shtatzënë me Justin Bieberin në vitin 2012 dhe kishte planifikuar ta lindte fëmijën – raportojnë tabloidet amerikane.

Sipas revistës In Touch, Selena kishte menduar se shtatzënia është shenjë se këngëtari kanadez është mashkulli me të cilin duhet ta kalojë jetën.

Megjithatë, Biber kishte refuzuar që të bëhej me fëmijë, ndërsa dy muaj më pas Selena ka pasur abort spontan dhe spekulohet se ky ka qenë momenti i thyerjes në lidhjen e tyre.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment