Rita Ora Në Ceremoninë E çmimeve Oscar

04.03.2014 (komentet: 0)

Pas ceremonisë së ndarjes të çmimeve “Oscar 2014” të gjithë artistët e botës kinemtografike dhe jo vetëm kanë festuar në festën e organizuar nga revista e njohur “Vanity Fair”.

 

Në këtë festë së bashku me yjet e hollivudit ka qenë e ftuar edhe këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora, e cila kohët e fundit është duke nisur një karrierë edhe në botën kinematografike. 

E veshur me një fustan të gjatë deri në fund të këmbëve ngjyrë kremi, Rita ka shfaqur hiret e saj në këtë event të rëndësishëm të botës së spektaklit.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment