Rita Ora më 28 Nëntor, koncert në Tiranë

13.11.2012 (komentet: 0)

Kjo informatë është konfirmuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit. Mësohet gjithashtu se Ora do të jetë këngëtarja kryesore, e cila do të çelë festën që do të mbahet në sheshin kryesor të kryeqytetit të Shqipërisë.

Festimet e 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë do të kulmojnë në datat 28-29 nëntor, ndërkohë që një nga befasitë e festimeve, tashmë e bërë publike, do jetë ylli nga Prishtina i showbizit botëror, Rita Ora.

Kjo informatë është konfirmuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit. Mësohet gjithashtu se Ora do të jetë këngëtarja kryesore, e cila do të çelë festën që do të mbahet në sheshin kryesor të kryeqytetit të Shqipërisë.

Kjo ngjarje mësohet se do të nisë rreth orës 21:00 të datës 28 Nëntor dhe pritet të mbajë ndezur atmosferën deri në orët e para të mëngjesit të datës 29 Nëntor.

Kthehu mbrapa

Shto koment