Rita Ora i dëshiron shërim të shpejtë Rebekas

02.03.2014 (komentet: 0)

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka shfrytëzuar rrjetet e saj sociale zyrtare për t’i dëshiruar shërim të shpejtë Rebekës

Rita Ora i dëshiron shërim të shpejtë Rebekas (Foto)

 Rebeka, vajza nga Prishtina e cila vuan nga kanceri, ka tash e sa kohë që ka tërhequr vëmendjen e yjeve vendore që kanë kërkuar mjete për shërimin e saj.

Dhe, një gjë të tillë e ka bërë edhe Rita Ora, e cila ka postuar foton e Rebekas me një mesazh emocionues.

“Tung. Rebeka po trajtohet për kancer. Je aq e guximshme je një superyll i vërtetë, ne të gjithë jemi me ty. Të faleminderit për gjithçka që ke bërë për mua. Që gjithmonë ishte një përkahëse fantastike e imja”, ka shkruar Rita. 

Pergaditi: Isa Ajeti

Kthehu mbrapa

Shto koment