Rita ne nje shetitje me pizhame gjumi

28.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, përveç muzikës së saj, është e njohur edhe për stilin e veshjes. Por, këtë radhë duket se 26-vjeçarja e ka ekzagjeruar paksa.

Ajo është fotografuar duke shëtitur me një palë tuta si pizhame gjumi. Megjithatë, Rita kishe nxjerrë në pah barkun dhe gjoksin e saj të admirueshëm, duke e hequr kështu disi vëmendjen nga veshja e saj.

/kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment