Rita e trëndafiltë në klipin e ri

11.03.2014 (komentet: 0)

Tashmë nuk kemi dyshim mbi stilin e saj që ndryshon nga dita në ditë.

 

Këngëtarja Rita Ora u pa e tëra e veshur në rozë, gjersa ishte duke punuar në inçizimin e videoklipit të këngës “ I will never let you down”.

23 vjeçarja kishte veshur një xhaketë plastike mbi veshjet e bikinive, veshje këto të gjitha me ngjyrë roze.

Duket sikur kjo është ngjyra e preferua e Rites, pasi që shpesh kjo ngjyr dominon në shijet dhe përzgjedhjet e veshjeve që i bën.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment