Rihanna, tatuazh emrin e Drake

10.04.2014 (komentet: 0)

Rihanna është duke menduar që ta bëjë tatuazh emrin e Drake, mirëpo akoma është në pritje që të jetë më e bindur rreth lidhjes së tyre.

Këngëtarja, e cila tashmë ka mbi 20 vizatime trupore, dëshiron të dijë nëse ndjen vërtet për reperin, para se ta përfshijë emrin e tij në koleksionin e saj trupor.

“Ai duhet të jetë mashkulli i saj, ndërsa do të marrë kohë që ajo të besojë se ajo është e vetmja që ai do, e vetmja për të cilën mendon dhe ëndërron”, ka thënë një burim për HollywoodLife.com.

Tatuazhe kanë shumë rëndësi për Rihannan dhe secila prej tyre simbolizon një moment të rëndësishëm në jetën e saj.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment