Rihanna, femra më e transmetuar në botë

10.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna, është shpallur artistja femër më e transmetuar në gjithë botën.

 

Krijuesja e hitit “Diamonds” ka mposhtur konkurrencën e Katy Perry dhe Lana Del Rey, për të marrë kryesimin në sondazhin e Spotify.

Top pesëshen e kanë mbyllur Beyonce dhe këngëtarja tjetër Pink.

Rihanna vazhdon të jetë një prej yjeve më të pëlqyera, edhe pse ajo ka rreth një vit që e ka lansuar albumin.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment