Qazim Osmani: Nuk jam në asnjë marrëdhënie me Cecën!

21.11.2012 (komentet: 0)

Disa media në Serbi kan plasu të pavërteta! Është e qartë se dikush qëllimisht është duke u përpjekur për ti shkaktuar Cecës probleme, thotë biznesmeni shqiptar

Ćazim Osmani, albanski biznismen, Svetlana Ceca Ražnatović, veza, koncert, Beč

 

Ceca: Unë jam i lodhur nga të gjitha llojet e pakuptimta dhe prodhime që shiten mua në gazetë të qarkullimit të ulët

Pas  një artikulli në një  tabloid u shfaq një  informacion  rreth lidhjeve të dyshuara të ngushta në mes yllit serb, Svetlana Raznatoviq - Ceca  me biznismenin  shqiptar Qazima Osmani, protagonistët e kësaj historie e  hodhin  poshtë shkrimet  e gazetave.

- Disa media e kan plasu  këtë absurditet! Është e qartë se dikush qëllimisht përpiqet ti  bëjë problem Cecës!  Nëse është  se  unë me  disa miqë kam qenë  në koncertin e saj në Vjenë, dhe se  bëmë një foto në grup  mund të quhet një lidhje, atëherë unë me të vërtetë nuk e kuptojnë kuptimin e marrëdhënieve!  Ne nuk jemi në  kurfar lidhjeje  ! Unë kam qenë me miqtë në koncert, kemi  bukur,  gruaja duket  shumë e bukur dhe këndon bukur , por unë nuk kamë asgjë të bëjë me të. Kjo është më se e qartë se fjala është për interpretime individuale. Kjo është një nga gjërat më   që kam lexuar në lidhje me veten time, - tha Qazimi  për “Kurir”.

T'i përkujtojmë lexuesit se Qazimi kohë më parë ishte në lidhje dashurie me këngëtaren tjetër serbe Natasha Bekvalac.

/kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment