Pushimet e bukura të Tunës

26.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja e suksesshme, Altuna Sejdiu, duket të jetë kënaqur shumë me pushimet e saja të fundit.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka vazhduar t’i mbajë të informuar fansat e saj rreth vendeve të bukura që ka vizituar dhe shijimin maksimal të pushimeve.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment