Oscar 2014: Momentet më interesante

03.03.2014 (komentet: 0)

Disa prej momenteve më interesante në ndarjen e mbrëmshme të çmimeve Oscar.

Oscar 2014: Momentet më interesante (Foto)

Nëse nuk keni pasur kohë ta përcillni Oscarin, mund të duhet të qëndroni jashtë diskutimeve gjatë kafesë së sotme me miqtë.

Plot gjashtë orë zgjati e gjithë ngjarja e ndarjes së Çmimeve të Akademisë Amerikane dhe momente interesante ndodhën si në qilimin e kuq ashtu edhe në skenë.

Përmes fotografive GIF në vazhdim ju do të mund të kapni disa prej momenteve që mund t’i diskutoni me miq në ditët në vazhdim.

Pergaditi: Isa Ajeti

Kthehu mbrapa

Shto koment