Nxitoni vajza: Në shitje syzet e Paul Walker

13.03.2014 (komentet: 0)

Lajm i mirë për vajzat pasanike që kanë ëndërruar mashkullin e tyre të përkryer në Paul Walker. Kjo pasi aktori syzet e aktorit të ndjerë janë vënë në shitje.

 

Bëhet fjalë për syzet e diellit të Walker, të cilat ai i barti gjatë aksidentit ku edhe vdiq.

Deri në 600 dollarë kanë shkuar ofertat e para për syzet e dëmtuara, por të ri-kontruktuara, të cilat i mori një argjendar i cili u gjend pranë skenës ku ndodhi aksidenti me qëllimin për t’i ndihmuar aktorit. .

Sipas policisë së Los Angelesit, personi i cili i ka marrë syzet e Paul Walker, e që tani i ka vënë në ankand ato, ka qenë vazhdimisht në vendin e ngjarjes dhe arriti t’i marrë syzet e aktorit legjendar.

Paul Walker vdiq më 30 nëntor të vitit të kaluar kur humbi kontrollën mbi makinën e tij në Santa Clarita të Kalifornisë.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment