Nora së shpejti me klip të ri

19.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, shumë shpejt pritet të publikojë projektin e saj të ri.

Kënga është regjistruar dhe është kompletuar, ndërsa ka mbetur vetëm që të xhirohet videoklipi.

Nora së fundmi ishte pjesë e projektit “Na”, bashkë me Skivin dhe Mimoza Shkodrën.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment