Nora feston 30-vjetorin pa Robertin

26.03.2016 (komentet: 0)

Mbremë ishte një ditë e veçantë për Nora Istrefin. Këngëtarja ka pasur ditëlindjen dhe ka mbushur 30 vjet

Por as në këtë natë, Nora nuk e ka pranë Robertin.

Nuk dihet se ku po feston Nora datëlindjen. Por ajo që u mor vesh është se cifti nuk janë bashkë sonte, shkruan Magazina.al

Derisa Nora nuk ka bërë publike vendndodhjen, Roberti shihet me shoqëri, pa prezencën e bashkëshortes, në një lokal në Prishtinë. Javë më parë Magazina.al pati raportuar për ndarjen e ciftit. Por një gjë e tillë ishte mohuar nga Roberti, kurse Nora ka heshtur.

Kthehu mbrapa

Shto koment