Një këngë emocionuese nga Shyhreti

15.05.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja e popullarizuar, Shyhrete Behluli, këto ditë ka lansuar baladën me titull “Shtëpi e vjetër”, të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin.

Është një këngë emocionuse që ka për temë shtëpinë, familjen dhe prindërit. Projekti mban nënshkrimin e Ilir Beranit, i cili ka bërë muzikën dhe ka shkruar tekstin. Virusi është angazhuar për të bërë orkestrimin, ndërsa VideoArt ka bërë videoklipin.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment