Motra e Beyonces që rrahu Jay Z, tani kikboksere?

16.05.2014 (komentet: 0)

Skandali i madh që përfshiu yllin e hip hopit, Jay Z dhe motrën e bashkëshortes së tij, Solange, duket se po merr dimension tjetër.

Batutat për këtë skandal nuk kanë të ndalur. Pas fotografive interesante, ku Jay Z shihet duke kërkuar ndihmë nga Chris Broën (i cili rrahu Rihannan në vitin 2009), në internet po shfaqen shaka tjera. Në uebfaqen më të madhe ku janë të dhënat e personaliteteve më me ndikim në botë dhe biografitë e tyre, duket se dikush ka qenë i shpejtë për t'ia ndërruar profesionin motrës së Beyonces, Solanges.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment