Mendes lavdëron profesionalizmin e të dashurit

21.03.2014 (komentet: 0)

Eva Mendes duket se është e pushtuar nga i dashuri i saj Ryan Gosling, pasi thotë se të punojë me të ishte “përvoja më e bukur” që ajo ka pasur ndonjëherë.

Aktorja së fundi xhiroi disa skena për filmin “How to Catch a Monster”, përmes të cilit Gosling debuton si regjisor, dhe ka lavdëruar atë pasi ka krijuar një ambient të shkëlqyeshëm pune.

“Në fakt është përvoja më e bukur që ndonjëherë kam pasur duke punuar në një film”.

“Ai vërtet krijoi atmosferën më të bukur, bashkëpunuese, kreative në xhirime. E di se jam e njëanshme, por nuk mendoj se është vetëm mendimi im, ai është më i miri”, ka thënë Mendes.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment