Luana Vjollca së shpejti me këngë të re

28.02.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja e re në skenën muzikore shqiptare, Luana Vjollca, ka paralajmëruar projektin e saj të ri.

Luana Vjollca së shpejti me këngë të re (Video)

Këngëtarja e re në skenën muzikore shqiptare, Luana Vjollca, ka paralajmëruar projektin e saj të ri.

Projekti titullohet “Askush s’do ta besojë” dhe sipas videos bëhet fjalë për një këngë të lehtë.

Këngëtarja shfaqet duke intrepretuar një pjesë të këngës që me gjasë do të jetë edhe refreni.

Luana Vjollca, motra e bukuroshes tjetër shqiptare ka kohë që ka filluar një karrierë muzikore.

Ajo momentalisht është ‘single’, teksa deri vonë ka qenë në lidhje me këngëtarin nga Maqedonia, Adrian Gxha. 

Pergaditi: I.Ajeti

Kthehu mbrapa

Shto koment