Kur Rita Ora shan shqip live në radio [video]

15.08.2015 (komentet: 0)

Rita Ora ka lansuar këngën e re në bashkëpunim me Chris Brownin në emisionin e njohur “The Cruz Show”.

 

Në intervistën e premierës së këngës, ajo ka folur për Brownin, të cilin e ka lavdëruar për punën e bërë në klip dhe në fund të videos së publikuar ajo përdor edhe fjalë ofenduese në gjuhën shqipe.

Këtë e bëri pasi asaj iu kërkua të fliste diçka që udhëheqësit e emisionit nuk do ta kuptonin.

 

Kthehu mbrapa

Shto koment