Kim Kardashian në dietë para martesës

03.04.2014 (komentet: 0)

Kim Kardashian dëshiron që të humbasë edhe dy kilogramë e gjysmë para martesës së saj.

Ylli i "Keeping up ëith Kardashians" ka humbur rreth 22 kilogram që prej lindjes së vajzës North me anë të dietës Atkins, dhe po të njëjtën dietë ajo po e aplikonk para martesës në Paris muajin e ardhshëm.

"Kim po humbet në peshë javë pas jave. Ajo dëshiron të duket sa më mirë që është e mundur për fotografitë e martesës", ka theksuar një burim.

Bukuroshja brune po ushtron pesë herë në javë në palestër dhe ka ndaluar përdorimin e karbohidrateve si brumin dhe pastat. 

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment