Kim Kardashian, e dashuruar në një shqiptar!

06.03.2013 (komentet: 0)

Shougilri më i famshëm në botë Kim Kardashian siç duket ka harruar shpejt ndarjen me Kris Humpers, ajo ka filluar një lidhje të re me një djalë i cili ka prejardhje nga Kosova dhe jeton në Amerikë. Sipas një burimi të afërt me Kim Kardashian djaloshi e ka emrin Granit dhe është shok i ngushtë i Rita Orës dhe është takuar me Kimin gjatë një darke që ata kishin me familjen Kardashian, pasi siç dihet Rita Ora është në lidhje me vëllain e Kim Kardashian.


Këtë gjë e ka pranuar edhe vet Kardashian, “Në këtë fazë s’mund të flas shumë për të e as për emrin e tij, them se është shqiptar nga Kosova, dhe po shkojmë mirë me të, ndjehemi të lumtur. Kam mësuar shumë gjera për Kosovën dhe dëshiroj që shumë shpejt ta vizitoj”, është shprehur ajo.

Kim ka thënë: “Mendoj se do të jetë një vit i mirë për mua, jam duke e lënë të kaluarën pas dhe nuk jam ndier asnjëherë më parë kaq e lumtur se tani me të dashurin e ri”.

Kthehu mbrapa

Shto koment