Justin Bieber duke punuar me Lil Wayne në studio

14.04.2014 (komentet: 0)

Justin Bieber duket se është po bëhet gati për një bashkëpunim hip hopi.

Pasi punoi në studio me reperët T.I., Rick Ross, Diddy, dhe T-Pain për projektet e reja, pop superylli është parë në studio duke punuar me Lil ëayne.

"Unë dhe Lil Wayne në studio", ka shkruar këngëtari kanadez, i cili edhe më parë ka bashkëpunuar me Weezyn.

Bieber më herët gjatë muajit ka punuar edhe me Birdman në projektin e ri të talentit të Cash Money Records, Austin Mahone.

Justin Bieber pritet të jetë me nga një bashkëpunim i pranishëm edhe në albumin e T.I. "Paperwork" edhe në albumin e Lil Wayne "Tha Carter V". 

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment