Johansson e lumtur me jetën e dashurisë

04.03.2014 (komentet: 0)

Ylli i Hollywoodit, Scarlett Johansson thotë se ajo është shumë e lumtur që është në lidhje me Romain Dauriac.

 

Aktorja  e cila dikur ishte e martuar me Ryan Reynolds, raportohet se është duke pritur fëmijë me të fejuarin e saj të ri, dhe është shprehur e kënaqur gjatë një prononcimi për revistën People.

“Jam shumë e lumtur. Ai është i miku im”, citohet t’i ketë thënë 29-vjeçarja Johansson revistës në lidhje gazetarin francez 31-vjeçar.

“Të qenit e fejuar është një kohë shumë emocionuese për të shijuar dhe për t’u kënaqur”, ka shtuar ajo.

Scarlett po ashtu ka thënë se nuk e ka me nguti të dalë para altarit. “Unë ende nuk po bëj plane për martesë”, ka thënë ajo.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment