Ja çfarë thotë Xhensila për Shyhrete Behlulin.

25.03.2016 (komentet: 0)

Dy artistet e njohura kanë qenë të ftuara mbrëmë në një koncert në Gjermani.

Duket se është hera e parë që Xhensila takon këngëtaren e madhe Shyhrete Behluli, shkruan lajmi.net.

Ajo janë takuar mbrëmë në koncertin e mbajtur në Gjermani për fansat shqiptarë atje.

Xhensila ka publikuar në Snapchat një fotografi me Shyhreten ku shihet se e vlerëson dhe respekton shumë si artiste dhe si njeri.

“Një këngëtare e madhe dhe një zonjë shumë fisnike” ka shkruar Xhensila për Shyhrete Behlulin./Lajmi.net.

Kthehu mbrapa

Shto koment