Ish-e dashura e 50 Cent, tërheq vëmendjen

16.04.2014 (komentet: 0)

Daphne Joy, ish-e dashura e reperit 50 Cent, i ka ‘qerasur’ fansat e saj me një fotografi të publikuar në Instagram.

Ish-e dashura e 50 Cent, tërheq vëmendjen (Foto)

Për më shumë, me bikinit që shfaqet në fotografinë e mëposhtme, ajo nuk ka qëndruar vetëm në dhomën e saj, porse ka dalë dhe ka shëtitur pranë një pishine në Las Vegas.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment