Frikësohet Rita, fansi i fiksuar tentoi ta vrasë

15.05.2014 (komentet: 0)

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka rrëfyer për një incident të rëndë që i ka ndodhur në New York, kur një fans e ka ndjekur përreth New Yorkut në tentim për të bërë një fotografi me të. Pasi nuk e arriti qëllimin, ai e lëshoi kamerën dhe u bë agresiv ndaj shqiptares.

23 vjeçarja ka treguar jo rallë herë se ajo i dashuron fansat e saj, të cilët i quan Rita-bots, por ajo ndonjëherë ndjen se ata presin shumë prej saj, e thotë se nuk ndihet e sigurtë kur ata bëhen agresivë.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment