Flori me këngë dhe klip të ri

28.02.2014 (komentet: 0)

Këngëtari i njohur shqiptar, Flori Mumajesi, do të publikojë së shpejti këngën e tij të re.

Flori me këngë dhe klip të ri

 Kënga sipas të gjitha gjasave do të jetë edhe e shoqëruar me videoklip dhe ndryshe nga disa prej projekteve të kaluara, Mumajesi do të jetë i vetmuar.

Lajmin e ka konfirmuar ThreeDots me anë të faqes së një prej bashkpuntorëve të tyre.

Mbetet të shihet se çfarë do të jetë projekti i radhës i krijuesit të hitit “Pa Jetë”. 

Pergaditi: I.Ajeti

Kthehu mbrapa

Shto koment