Fejohen Mila Kunis dhe Ashton Kutcher.

01.03.2014 (komentet: 0)

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë nxitur spekulime se ata janë fejuar dhe i kanë dhënë fund pritjes, duke u shfaqur me unazë.

Fejohen Mila Kunis dhe Ashton Kutcher?

 Aktorja 30 vjeçare ka nxitur spekulime se ajo dhe i dashuri i saj prej tashmë dy vitesh, mund të jenë fejuar.

Ylli i “Friends With Benefits” është shfaqur me një unazë në gishtin e martesës dhe burime pranë aktores kanë konfirmuar fejesën.

“Ajo çmendet pas tij”, ka konfirmuar një burim për një revistë amerikane.

Këto informacione vijnë pasi vet aktorja ka mohuar disa herë intersin e saj për një fejesë. 

 

Pergaditi: Isa Ajeti

Kthehu mbrapa

Shto koment