Ergi: “E Doja Fitoren, Ndaj E Arrita!”

04.03.2014 (komentet: 0)

Ergi Dini, fituesi i talent show X Factor Albania 3 vjen . Duke na rrëfyer më shumë rreth natës finale dhe emocioneve në prapaskenë e fillojmë këtë intervistë si një nga më të veçanta të këtij viti...

 

Ergi Dini, fituesi i talent show X Factor Albania 3 vjen . Duke na rrëfyer më shumë rreth natës finale dhe emocioneve në prapaskenë e fillojmë këtë intervistë si një nga më të veçanta të këtij viti... 

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment