Era Rusi me album të ri

02.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtarja shqiptare, Era Rusi, është duke punuar në albumin e saj të ri.

Era Rusi me album të ri

 Këtë e ka konfirmuar këngëtarja për emisionin Prive, duke thënë se albumi nuk do të jetë komercial, por me qëllim që të rikthejë vlerat në skenë.

Albumi i ri do të ketë dy videoklipe dhe e rikthen fuqishëm në skenë këngëtaren. 

Pergaditi: Isa Ajeti

Kthehu mbrapa

Shto koment