E tërbuara Ana Nikoliq: Qazim, më bën të vjelli që kam fjetur me ty!

17.11.2013 (komentet: 0)

Kurir ka arritë t'i siguroj mesazhet që këngëtarja serbe ia ka dërguar biznesmenit shqiptar i cili tashme është ndarë nga ajo.


 

 

Por, Ana Nikoliq ylli i estradës serbe, biznismenin shqiptarë Qazima Osmanin nuk e  lë të qetë

Përshkak se bisnismeni  shqiptar nuk dëshiron të komunikojë me të, ajo e ndjek me mesazhe,  tektë ciat ka arritë  Kurir.

Siç jemi  njoftuar Qazimi është ndarë nga Ana Nikoliq, për qka kjartë shihet nga fjalët e saj. Ana pë rkëtë shkak  është e dëshpëruar, që e ka konfirmuar në shkrimin e e sajë.

Çfarë ka pritë  Ana nga  Qazimi, qka e ka këshilluar  të deklaroj për  shtyp , si ka shkuar rrjedha e komunikimit nëpërmjet  mesazheve dhe qka mendon në lidhje me këtë  e  dashura e  Osmanit, Manda Popovic  mund ta lexoni  vetëm  në edicionin e shtypur  të të përditshmës beogradase Kurir  të ditës së sotme , pra  të së dieles, transmeton portali Kurir.

admin

Kthehu mbrapa

Shto koment