E provon edhe Korab Shaqiri

06.03.2014 (komentet: 0)

Këngëtari Korab Shaqiri, që vetëm para pak ditësh ka lansuar klipin e këngës ‘’Tina’’, është i pëlqyer nga masa. Korabi, ndonëse tenton të mbetet në vija serioz, sërish nuk mundet pa i përaqfuar tendencat e fundit, këtë e tregon edhe veshja e tij që së fundi është më moderne.

 

Dhe, jo vetëm kaq: Korab Shaqiri këto ditë ka bërë edhe diçka që po e bëjnë të gjithë – një fotografi ‘’selfie’’.

‘’Thash hajt ta provoj edhe unë niher, qysh po doket me dal para pasqyres (boll palidhje)’’, ka shkruar Korab Shaqiri në ‘’Facebook’’, ndërkohë që ‘’selfie’’-në e ka postuar në ‘’Instagram’’.

/I.Ajeti/

Kthehu mbrapa

Shto koment