Dy videoklipe të shtunën, kë po e thumbon Dafina?

18.05.2014 (komentet: 0)

Kjo e shtunë ka qenë për plot premiera me këngëtare femra që kanë treguar nivel të lartë artistik dhe si duket jo nuk i ka pëlqyer dikujt.

Konkurrenca ka filluar të ndihet në skenën muzikore shqiptare dhe lufta po bëhet edhe më e ashpër. Kjo u vërjet në llogarinë zyrtare të Dafinës në Tëitter, ku ajo ka aluduar se këngëtaret po e kopjojnë. Sonte janë lansuar dy videoklipe, dhe nuk dihet në rast se Dafina e ka pasur fjalën për Gentën dhe projektin e saj të fundit “Feel”, apo për Erën, që erdhi “E dehun”.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment