Dizenajtorja Vjollca Llapashtica përkujdeset për misset e botës

13.08.2016 (komentet: 0)

 

Për këtë sezon veror, për shumë misse shqipatare dhe amerikane, për kreacionet e tyre teje elegante është përkujdesur dizejnatorja kosovare Vjollca Llapashtica.

 

Është përkujdesur për ish missin dhe modelen e njohur kosovare, Diana Avdiu, si mbrëm në emisionin “21 Gradë”, dhe në emisione tjera, për bukuroshet nga Shqipëria si Xhesika Pere dhe Adrola Dushi, në evenimentin për Miss Albania 2016, kurse për Miss Univers Albania 2016, Lindita Idrizin dhe për Miss Maryland United States 2016, Andromeda Peters, është përkujdesur për realizimin e fotove zyrtare, për parqitjete e tyre të mëtutjeshme. Vlenë të ceket se për këtë sezon veror, për shumë këngëtare, artiste dhe modele, për kreacionet e tyre si në koncerte, festivale, videoklipe të nivelit botëror dhe organizime të ndryshme të karakterit kulturor është përkujdesur dizejnatorja Vjollca Llapashtica.

/kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment