Dhurata, gati goditjen e radhës - duet me një femër tjeter

27.04.2014 (komentet: 0)

Dy femra tjeter në një videoklip - kjo është ajo që po na pret në një të ardhme të afërt, gjithnjë sipas paralajmërimeve të asaj që tashmq quhet macja e estradës, Dhurata Ahmetaj.

Këngëtarja e njohur, e cila goditi së fundmi skenën muzikore me videoklipin "If You Like It", ka folur për jetën e saj dhe suksesin e fundit në emisionin Prive në Klan Kosova. Ajo ka folur për kritikat dhe komentet e fundit, teksa u shfaq se si kalon një ditë të zakonshme, me këpucë me figurë të maces, që vërteton edhe një herë se asaj po i pëlqen epiteti që i kemi lënë pas shfaqjes së të trupit dhe daljes topless në klip. Dhurata konfirmoi po ashtu se është vendosur bashkëpunimi i saj i radhës

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment