Dafina Zeqiri në përgatitje të albumit të ri

13.04.2014 (komentet: 0)

Ylli shqiptar, Dafina Zeqiri, është duke punuar në albumin e saj të ri.

 Dafina ka kohë që nuk ka lansuar një album dhe singlet tre-katër mujore duket se po rrallohen si trend në tregun e muzikës shqiptare.

Sipas Prive, Dafina është duke punuar albumin e saj të ri me produksionin RedBox.

Ky do të jetë albumi i tretë në karrierë për Dafina Zeqirin, e cila njihet për hitet "Tonight" dhe "Time Out".

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment