Bijonse ka një vëlla (4) të pastrehë!

04.04.2014 (komentet: 0)

Besoni apo jo, Bjonse ka një vëlla të pastrehë. Prindërit e yllit të muzikës Mateu Knowles ka qenë dikur në lidhje me Alexandra Wright, me të cilin ka një djalë, Nixon, i cili është katër vjeç.

Alexandra, ndërkohë, falimentoi dhe asnjë nga familja e famshme nuk e ka ndihmuar atë financiarisht. Alimentacioni që deri më tani i ka paguar Matheë Knowles ka rënë nga 12,000 në i vetëm 2400 $ në muaj, e cila natyrisht që nuk është e mjaftueshme.

 

Wright u detyrua të shes  shtëpinë e tij në Los Anxhelos dhe kështu mbeti  pa shtëpi, së bashku me pasardhësit e tyre. Kjo grua thotë se djali i saj ka nevojë për të pasur afër gjysmë motrën e tij të famshme.

/Kokaj.net/

Kthehu mbrapa

Shto koment